Co je KETO NUVYS

Chcete zhubnout a cítit se konečně skvěle?

Mít vysněnou postavu a míry, ale zároveň podpořit imunitu a neohrozit zdraví? Keto Nuvys je přesně to, co potřebujete. Ať už jste začátečník nebo zkušený „ketař“, naší prioritou je vaše zdraví a špičková chuť jídel. 

Zastaralé keto metody u nás nenajdete.

Minima sacharidů se nebojíme, protože víme, že je tělo potřebuje. Umíme s nimi navíc pracovat a zvolit ty správné. Cesta bez žádných sacharidů, totiž není cesta! Díky tomu se při naší dietě nevystavujete dlouhodobým nutričním extrémům. Jde nám o zdravé hubnutí a návrat k pestrému vyváženému stravování. Do formy se tak dostane jak Váš metabolismus, tak celé tělo, a to v co nejkratší době.  

V Keto Nuvys nesledujeme jen hubnutí

Jde nám o zdraví celého těla, které nesmí být unavené či vyčerpané. Proto naše produkty připravujeme maximálně učinně. A to nejen díky optimálnímu snížení sacharidů, ale i navýšenému počtu bílkovin. Do jídel přidáváme MCT oleje, pro příjem energie či Collagen na podporu zdravé pokožky, vlasů, nehtů či kloubů. Dáváme si také záležet na tom, aby jídla Keto Nuvys obsahovala široké spektrum aminokyselin, obohacené o celu řadu vitamínů. 

A jak dieta vypadá?

Keto Nuvys je rozdělená do 3 fázi po 4 týdnech. Díky tomu tělo dlouhodobě nevystavíte zcela bezsacharidové zátěži. V prvních dvou fázích tělo hubne nejrychleji a ve třetí fázi váhu udržujete. V našem plánu je ale ještě 4. fáze, a to fáze nutričně vyváženého stravování. Předchozí fáze na ní tělo skvěle připraví a vy si tak jednoduše udržíte novou váhu.