KETO DIETA

Dieta založená na principu proteinové diety nachystaná v krabičkách pro okamžitou spotřebu bez jakékoliv zdlouhavé přípravy.

Krabičková proteinová dieta

Keto Dieta

Doporučení min. 15-ti denní cyklus

(3x pondělí-pátek)

Cena: 410 Kč / den

Krabičková proteinová Keto Dieta je ideální na okamžitý a výrazný úbytek váhy, při které se nedoporučuje žádná zvýšená tělesná aktivita.

15denní cyklus (3x pondělí-pátek) v našem případě půjde o 5 dní bezsacharidové fáze a 2 dny (sobota-neděle) samostatného stravování pomocí námi doporučeného jídelníčku a surovin. Díky zařazení dvou dnů sacharidové fáze dojde k doplnění svalového glykogenu a tím k regeneraci svalového aparátu. Další výhodou 2 dnů sacharidové fáze je možnost dopřát si pestřejší stravu, což přivítá také psychika, pro kterou je delší nedostatek cukrů ve stravě poněkud náročný.

Naše celodenní krabičková proteinová dieta je nastavena v poměru makroživin - bílkoviny 60%, tuky 20%, sacharidy 20% a tímto vám dodá optimální množství bílkovin a zajistí kontrolovaný příjem sacharidů a tuků.

Pro udržení výsledků spojených s touto dietou se doporučuje navázat na klasickou nutričně vyváženou stravu v poměru sacharidy 50%, tuky 25% a bílkoviny 25%, kterou můžete využívat v průběhu celého roku, kde doporučujeme:

Pro Ženy DietaFit program FIT 6000Kj

Pro Muže DietaFit program FIT 7500Kj